Chcete také efektivně řídit firmu?
Dejte vědět, co potřebujete vyřešit.

Dáme to dohromady.

  Vaše osobní údaje budou zpracované pro účely obchodní komunikace na základě oprávněného zájmu podle čl. 6 ods. 1 písm. f) všeobecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Více informací o ochraně osobních údajů a vašich právech najdete zde.

  Pole označená hvězdičkou * jsou povinné

  Jakub Kokoška obchodní zástupce

  Zpět

  E-Commerce Business

  Jak automatizovat procesy při řízení e-shopu

  Společnost E-Commerce Business charakteristická svou schopností zvládat velký objem agend jen s několika zaměstnanci, kteří dokážou měsíčně odbavit celé tisíce objednávek. Úspěch zde tkví v moderním ERP systému, jenž dokáže řadu rutinních procesů automatizovat a zároveň poskytuje velkou otevřenost pro přidávání nových funkcí a napojování externích systémů.

  Představení E-Commerce Business

  Firma E-Commerce Business provozuje nadnárodním korporacím e-shopy v České republice, Slovensku a Maďarsku. V těchto zemích zajišťuje kompletní fungování obchodního modelu. Stará se tedy o řízení e-shopů, uskladnění zboží, zpracování objednávek i následnou logistiku a reporting.

  Web: www.e-commerce-business.cz

  sídlo:

  Praha

  obor:

  služby

  počet zaměstnanců:

  5

  roční obrat:

  50 milionů korun

  Automatizace procesů pomocí ERP systému

  Oním výkonným ERP systémem, díky kterému E-Commerce Business zvládá v několika lidech tak velký objem práce je Vario, s nímž společnost spolupracuje již více než 20 let. Důvod, proč padla volba právě na Vario, je přitom velmi zajímavý – jednatel společnosti je totiž sám bývalým konzultantem Varia a je tak se systémem velmi detailně obeznámen. V současnosti tak firma disponuje variabilním řešením sjednocujícím na jedno místo data z nejrůznějších zdrojů včetně externích SW platforem.

  „Vario je pro nás zdrojem pravdy. Stékají se zde data z ostatních systémů, které máme napojené. Díky tomu ve Variu vidíme, co se děje, a jsme schopni dohledat také historii.“

  Jindřich Brázda jednatel E- Commerce Business

  Největší přínosy Varia pro E-Commerce Business

  Firma své řešení neustále rozvíjí a rozšiřuje o nové funkce. V současnosti tak disponuje širokou škálou nástrojů pro automatizaci, které přináší řadu významných přínosů.

  Automatizace procesů

  Vario zpracovává a vyřizuje objednávky, které se od e-shopu až po logistiku posouvají zcela automaticky na základě definovaných pravidel. Na jedné objednávce tak zaměstnanci firmy šetří až 30 minut a měsíčně jich tak zvládnou odbavit i několik tisíc.

  Široké možnosti úprav

  Vario poskytuje firmě velkou svobodu co do přizpůsobitelnosti systému aktuálním potřebám. Customizace je navíc rychlá, jednoduchá a s návratností sotva 2-3 měsíce, což firmě výrazně šetří čas i práci.

  Napojení dalších aplikací

  Na ERP systém je v E-Commerce Business napojeno několik e-shopů, logistický systém, CRM systém a další platformy. Integrace externího softwaru pak díky otevřenosti Varia trvají pouze pár dní.

  Přesný a efektivní reporting

  Vedení firmy může data z Varia analyzovat a exportovat přesně dle svých potřeb. Data tak nejsou vázána na pevné formáty, což v konečném důsledku šetří velké množství času.

  Máme pro vás další inpiraci

  Přečtete si příběhy dalších úspěšných společností

  Kromě E-Commerce Business pomohlo Vario i řadě dalších společností. V jejich příbězích naleznete nejen důkaz o potenciálu Varia, ale také inspiraci pro řešení vašich byznysových výzev.

  Více o Variu
  • Jak na moderní řízení skladu

   V hlavní roli Yssen Tools

   Zjistit více

   Jak digitalizovat provoz obchodní a servisní firmy

   V hlavní roli Agrowest

   Zjistit více

   Jak skloubit provoz kamenných prodejen s e-shopem a skladovým hospodářstvím

   V hlavní roli Freshlabels

   Zjistit více

   Jak se zbavit ručního přepisování faktur

   V hlavní roli Pavel Machačka

   Zjistit více
  • Jak jednoduše upravit podnikový informační systém na míru své firmě

   V hlavní roli Perfect Storage

   Zjistit více

   Jak na automatické generování faktur

   V hlavní roli SKY Trade

   Zjistit více

   Jak nastartovat e-shop?

   V hlavní roli Sportovna

   Zjistit více

  Inspirace e-mailem

  Odebírejte nové příběhy o řešení problémů v podnikání emailem!