Chcete také efektivně řídit firmu?
Dejte vědět, co potřebujete vyřešit.

Dáme to dohromady.

  Vaše osobní údaje budou zpracované pro účely obchodní komunikace na základě oprávněného zájmu podle čl. 6 ods. 1 písm. f) všeobecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Více informací o ochraně osobních údajů a vašich právech najdete zde.

  Pole označená hvězdičkou * jsou povinné

  Jakub Kokoška obchodní zástupce

  Zpět

  S Variem Všechno jde

  O ERP systému Vario

  Zmíněné inspirativní příběhy spojuje jedna věc… Naplno využitý potenciál ERP systému Vario. Jeho největší výhoda? Obsahuje vše, co potřebujete pro úspěšné řízení firmy. Všechny firemní agendy i data najdete na jednom místě. Získáte tak jeden nástroj na řízení celé firmy.

  S Variem Všechno jde

  Systém pro řízení firmy, který padne jako ulitý

  Radost z Varia budete mít, jestli toužíte po systému, který se vaší firmě přizpůsobí, postará se o celou firemní agendu, je k dispozici online, zvládne se napojit na systémy třetích stran, jednoduše se ovládá, roste s firmou a k tomu všemu je také rychle nasaditelný. Ano, takové je Vario.

  28+ let

  vývoje

  2 200

  firem

  Od 2013

  součástí Seyforu

  S Variem Všechno jde

  Vario jako součást Seyforu

  Od roku 2013 patří Vario do společnosti Seyfor, což je jedna z největších softwarových firem ve střední Evropě. Jinými slovy… Spolehlivost je naše druhé jméno. Jestli vás zajímá více informací o Variu, např. jaké funkce nabízí nebo pro koho je vhodné, využijte odkaz o řádek níže.

  Zjistěte více o Variu